PARTNERI

TeleTrade partneru programma


International Finance Magazine mūsu partneru programmu ir atzinis par labāko Eiropā 2015. gadā. Mēs esam izstrādājuši visefektīvāko partneru programmu Forex sfērā. Mēs novērtējam savus partnerus un piedāvājam Jums pievilcīgus komisiju plānus, profesionālus reklāmas materiālus, pārredzamu finanšu pārskatu, savlaicīgas izmaksas un operatīvu atbalstu.

Mūsu partneru programma ir piemērota: mājas lapu, blogu un citu mediju resursu īpašniekiem, aktīviem sociālo tīklu lietotājiem. Kļūstiet šodien par mūsu partneri un sāciet pelnīt jau rīt!

 Nopelni reālu naudu ar TeleTrade partneru programmu

Mūsu priekšrocības

  • Uzticams brokeris. Uzticamība – galvenais noteicošais faktors izvēloties brokeri. Mums jau ir vairāk kā 20 gadu, esam pārstāvēti 30 valstīs.

  • Augstas partneru atlīdzības likmes. Progresīva komisiju izmaksu shēma, savlaicīgas izmaksas un pārredzama atskaišu sistēma – mums ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.

  • Neierobežotas peļņas iespējas. Nav nekādu piesaistīto klientu skaita vai profila ierobežojumu.

  • Pastāvīgs ienākumu avots bez finansiāliem izdevumiem un ieguldījumiem.

  • Dažādi bezmaksas reklāmas materiāli. Jūs netērējat laiku un naudu nepieciešamo reklāmas materiālu izveidei.

  • Iespēja strādāt no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā Jums ērtā laikā. Mēs dodam Jums iespēju izveidot savu biznesu bez riskiem un ieguldījumiem.

  • Bezmaksas apmācība un praktiskās nodarbības Jūsu klientiem.

Kurš var kļūt par mūsu partneri?

Jums ir sava mājas lapa vai blogs, Jūs esat aktīvs forumu un sociālo tīklu lietotājs? Jums patīk komunicēt un Jums ir plašs sekotāju, lasītāju vai klausītāju loks? Kļūstot par mūsu partneri, Jūs varat turpināt darīt to, ko darījāt līdz šim, un tajā pašā laikā pelnīt! Jums tikai jāizvieto partneru saite savā resursā, bet mēs Jums maksāsim komisiju par klientiem, kas nonāks pie mums, izmantojot šo saiti.

mājas lapu
forumu
blogu
sociālo tīklu
profilus