PARTNERI

TeleTrade partneru programma


International Finance Magazine mūsu partneru programmu ir atzinis par labāko Eiropā 2015. gadā. Mēs esam izstrādājuši visefektīvāko partneru programmu Forex sfērā. Mēs novērtējam savus partnerus un piedāvājam Jums pievilcīgus komisiju plānus, profesionālus reklāmas materiālus, pārredzamu finanšu pārskatu, savlaicīgas izmaksas un operatīvu atbalstu.

Mūsu partneru programma ir piemērota pilnīgi visiem: mājas lapu un blogu īpašniekiem, aktīviem sociālo tīklu lietotājiem un pieredzējušiem treideriem. Kļūstiet šodien par mūsu partneri un sāciet pelnīt jau rīt!

 Nopelni reālu naudu ar TeleTrade partneru programmu

Mūsu priekšrocības

  • Uzticams brokeris. Uzticamība – galvenais noteicošais faktors izvēloties brokeri. Mums jau ir vairāk kā 20 gadu, esam pārstāvēti 30 valstīs.

  • Augstas partneru atlīdzības likmes. Progresīva komisiju izmaksu shēma, savlaicīgas izmaksas un pārredzama atskaišu sistēma – mums ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.

  • Neierobežotas peļņas iespējas. Nav nekādu piesaistīto klientu skaita, darījumu skaita, vai tirdzniecības apjoma ierobežojumu.

  • Pastāvīgs ienākumu avots bez finansiāliem izdevumiem un ieguldījumiem.

  • Dažādi bezmaksas reklāmas materiāli. Jūs netērējat laiku un naudu nepieciešamo reklāmas materiālu izveidei.

  • Iespēja strādāt no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā Jums ērtā laikā. Mēs dodam Jums iespēju izveidot savu biznesu bez riskiem un ieguldījumiem.

  • Bezmaksas apmācība un praktiskās nodarbības Jūsu klientiem.

Kurš var kļūt par mūsu partneri?

Jums ir sava mājaslapa vai blogs, Jūs esat aktīvs forumu un sociālo tīklu lietotājs? Jums patīk komunicēt un Jums ir plašs draugu, partneru un kolēģu loks? Kļūstot par mūsu partneri, Jūs varat turpināt komunicēt un tajā pašā laikā pelnīt! Jums tikai jāizvieto partneru saite vai vienkārši jāpastāsta par mums saviem draugiem un jānosūta viņiem sava partneru saite, bet mēs Jums maksāsim no 15% līdz 50% no kompānijas ienākumiem (spreda, komisijas, u.c.) par katru Jūsu referāļa aizvērto loti.

mājas lapu
forumu
blogu
sociālo tīklu
profilus