Komisijas

Kā tiek aprēķināta komisija?

Komisijas atlīdzība tiek aprēķināta dolāros (ASV) un procentos no kompānijas ienākumiem (spreda, komisijas, u.c.) par katru tirgojoša klienta darījumā aizvērto loti. Mūsu partneru komisijas atlīdzības apmērs ir tieši atkarīgs no piesaistīto klientu tirdzniecības aktivitātes.

Standard
15%
Silver
20%
Gold
25%
Platinum
35%
Diamond
50%

Sīkāku informāciju par nosacījumiem meklējiet šeit.

Piesaistiet tirgojošus klientus un pelniet vairāk!

Mēs esam izstrādājuši Jums progresīvu atlīdzības plānu par piesaistītajiem tirgojošiem klientiem. Ja Jūsu klientu depozītu summa sastādīs līdz $9,999, komisiju ieskaitīšana notiek pēc plāna “Standard” un šajā gadījumā Jūs saņemsiet 15% no kompānijas ienākumiem par katru referāļa aizvērto loti. Ja visi Jūsu piesaistītie klienti atvērs tirdzniecības kontus par kopējo summu no $10,000 līdz $29,999, Jūs automātiski pārejat uz plānu “Silver” un šajā gadījumā Jūs saņemsiet komisiju 20% apmērā no kompānijas ienākumiem par katru Jūsu referāļa aizvērto loti. Tālāk Jūs varēsiet pāriet uz plānu “Gold”, ar nosacījumu, ka depozītu summa sasniegs no $30,000 līdz $49,999. Šaja gadījumā, mēs ieskaitīsim Jums 25% no kompānijas ienākumiem par katru Jūsu referāļa aizvērto loti. Gadījumā, ja Jūsu referāļu depozītu summa sastāda no $50,000 līdz $100,000, jūs pārejat uz plānu “Platinum” un saņemat 35% no kompānijas ienākumiem par katru aizvērto loti.

UZMANĪBU! Visaugstāko plānu “Diamond” Jūs sasniedzat, ja kopējā Jūsu referāļu depozītu summa pārsniedz $100,000, un par to mēs Jums izmaksāsim 50% no kompānijas ienākumiem par katru referāļa aizvērto loti. Unikāls piedāvājums! Augstāka komisija tikai pie mums!

Mūsu komisijas atlīdzības
ieskaitīšanas sistēmas priekšrocības:

 • Jūs pelnāt komisiju ilgtermiņa perspektīvā no savu referāļu tirdzniecības aktivitātes.
 • Jo vairāk jūsu referāļi tirgo, jo vairāk Jūs pelnāt.
 • Neierobežota peļņa.
 • Komisija Jūsu partneru kontā tiek ieskaitīta katru dienu.
 • Ienākumu ikmēneša izmaksa.

Kā tas strādā?

 Piesaistiet tirgojošus klientus un pelniet vairāk
 • Pēc jūsu saites pie mums nonāk 3 klienti ar vidējo depozīta apmēru 11 000 ASV dolāru, kas summāri ir 33 000 ASV dolāru. Šajā gadījumā Jums tiek piemērots plāns Gold – 25% no kompānijas ienākumiem par katru Jūsu referāļa aizvērto loti.

 • Jūsu referāļi veic vidēji 3 darījumus dienā, katru ar vienu loti.

 • Mēnesī kopējais Jūsu referāļu tirdzniecības apgrozījums ir aptuveni 198 lotes.

 • Šajā gadījumā Jūs pelnāt 1980 ASV dolārus mēnesī!

 • Pēc jūsu saites pie mums nonāk 3 klienti ar vidējo depozīta apmēru 3,000, kas summāri ir 9,000 ASV dolāru. Šajā gadījumā Jums tiek piemērots plāns Standard – 15% no kompānijas ienākumiem par katru aizvērto loti.

 • Jūsu referāļi veic vidēji 3 darījumus dienā, katru ar vienu loti.

 • Mēnesī kopējais Jūsu referāļu tirdzniecības apgrozījums ir aptuveni 198 lotes.

 • Šajā gadījumā Jūs pelnāt 1188 ASV dolārus mēnesī!

 TeleTrade ieteikumu programma

Pieejamie izmaksu veidi

TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs.

Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).