Instrumenti

Mēs tiecamies nodrošināt saviem partneriem visu nepieciešamo referāļu piesaistei un tālākas piesaistīto klientu aktivitātes uzraudzīšanai, kas ļauj Jums mierīgi pelnīt. Izmantojiet dažāda veida reklāmas materiālus, testējiet, izmēģiniet dažādus klientu piesaistīšanas veidus. Vienkārši koncentrējieties uz to, kas ir rentablāk, bet pārējo atstājiet mūsu ziņā! Mēs pieliekam lielas pūles, lai palīdzētu jums nopelnīt, izmantojot mūsu partneru programmu.

Mārketinga instrumenti

Mārketinga materiāli

Apvienojot profesionālismu un pieredzi, mēs esam apkopojuši plašāko mārketinga materiālu arhīvu, kas ļauj jums efektīvi veikt savu darbību un reklāmas aktivitātes tā, lai tās būtu atmiņā paliekošas un peļņu nesošas.

Izvēlieties no plaša mārketinga resursu klāsta, ieskaitot video ierakstus, kas domāti izvietošanai Jūsu mājaslapā, blogā vai sociālajos tīklos. Tāpat mēs nodrošinām plašu mobilo mārketinga materiālu klāstu tās auditorijas piesaistei, kas aktīvi izmanto mobilās tehnoloģijas.

“Pievilcīgs” mērķa lapu dizains, atbilstoši jaunākajām mārketinga tendencēm, kas piesaistīs apmeklētājus. Pēc individuāla pieprasījuma.

Padariet savu mājas lapu daudz pievilcīgāku ar dažādu tēmu attēliem un flash-baneriem, kas pieejami dažādos izmēros un valodās

Izvēlieties kādu no aizraujošiem video, kas reklamē kompānijas TeleTrade produktus un pakalpojumus dažādās valodās.

Ikdienas svarīgāko ziņu apskati, kas saistīti ar valūtām, indeksiem, fondu tirgu, kā arī tirdzniecību uz zelta.

Maksimizējiet sava trafika piesaistīšanas koeficientu ar dažādu aktuāla satura šablonu, kas paredzēti e-pastiem, palīdzību. Pēc individuāla pieprasījuma.

Bagātiniet savas mājas lapas saturu ar daudz un dažādiem informatīvi izglītojošiem rakstiem un tirgus ziņām. Pēc individuāla pieprasījuma.

Logrīki

Izvēlieties starp daudziem noderīgiem logrīkiem un uzstādiet krāsu, dizainu, izmēru un konfigurāciju tā, lai tie maksimāli sakristu ar jūsu mājas lapas, bloga vai foruma stilu.

uz augšu

Piesaistiet plašāku auditoriju ar ekonomiskā kalendāra palīdzību reāla laika režīmā, kas atspoguļos nozīmīgus pasaules ekonomiskos notikumus.

Grafiki reālā laika režīmā pārskatāmi demonstrē visu tirgojamo valūtu pāru vērtības rādītāju svārstības.

Laika joslu pārveidotājs

Piesaistiet savas auditorijas interesi ar ērta laika joslu pārveidotāja palīdzību, lai dotu iespēju uzzināt laika atšķirības dažādās pasaules pilsētās.

Valūtu kalkulators

Piesaistiet apmeklētājus savai mājas lapai ar šī praktiskā logrīka palīdzību. Iegūstiet iespēju konvertēt valūtas reāla laika režīmā.

Populārs logrīks, kas reāla laika režīmā atspoguļo vairāk kā 130 Forex un CFD finanšu instrumentu pirkšanas un pārdošanas kotējumus.

Iegūstiet dinamisku grafiku ar mūsu populārā projekta “Sinhronā tirdzniecība” vadošo meistaru darba rādītājiem.

Akciju kotējumu grafiki

Papildiniet savu mājas lapu ar pasaules lielāko fondu tirgu vadošo akciju kursiem reāla laika režīmā.

Tirdzniecības kalkulatori

Palīdziet saviem apmeklētājiem izstrādāt darījumu detaļas un efektīvi pārvaldīt savus darījumus ar mūsu praktisko kalkulatoru palīdzību.